10% ZE SPRZEDAŻY NA POMOC DLA KOBIET

#ThinkPink 5% ZE SPRZEDAŻY WSZYSTKICH BATONÓW BAKALLAND I BERAW PRZEKAZUJE NA FUNDACJĘ ONKOCAFE WSPIERAJĄCĄ KOBIETY CHORE NA RAKA PIERSI

KLIKNIJ W LOGO SPRZEDAWCY I WESPRZYJ AKCJĘ!

Image Image Image Image Image Image Image Image Image

CO UDAŁO NAM SIĘ OSIĄGNAĆ PODCZAS POPRZEDNICH EDYCJI

Za nami już trzy akcje pod hasłem #ThinkPink, które przyczyniły się do realnej pomocy podopiecznym Fundacji OnkoCafe - Razem Lepiej.

Ponad


sztuk sprzedanych batonów #ThinkPink

W tym roku chcemy podwoić ten wynik! Bez Ciebie nie damy rady

#ThinkPink

700 000

Ponad


dla Fundacji Onko Cafe – Razem Lepiej

150 000 zł

IconIcon

Łącznie na wsparcie działań Fundacji przeznaczyliśmy

ponad 150 tysięcy złotych

Dzięki tym środkom podopieczne Fundacji mogą uczestniczyć w zabiegach, rehabilitacji oraz warsztatach mających na celu powrót do pełnego zdrowia. Fundacja organizuje dla nich ciekawe zajęcia, wśród nich są zumba, basen, konsultacje z psychoonkologiem i dietetykiem. Do działań jak zawsze angażujemy wszystkie nasze środki, partnerów i ambasadorów Purella. Twarzą akcji jest Ewa Chodakowska, która będzie kontynuowała swoją misję wsparcia kobiet oraz szerzenia świadomości profilaktyki raka, by przyczynić się do wzrostu świadomości społecznej.


#ThinkPink

PURELLA I aKCJa #THINKPINK LAUREATEM W KONKURSIE O TYTUł „DOBROCZYŃCA ROKU 2022"

Firma Purella została laureatem Konkursu o tytuł „Dobroczyńca Roku 2022" w kategorii „Zdrowy tryb życia". Nasz projekt #ThinkPink, wspierający kobiety z zaawansowanym rakiem piersi, zyskał uznanie Kapituły Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce. Nagroda ta motywuje nas jeszcze bardziej do społecznego zaangażowania i skłania do kontynuowania akcji #ThinkPink.

POMAGAJMY! - RAZEM MOŻEMY ZDZIAŁAĆ WIĘCEJ!

Think Pink - edycja limitowana

W tym roku przygotowaliśmy specjalny, limitowany, pięknie opakowany zestaw BeRAW #ThinkPink: 10 batonów wraz z różową bransoletką z zawieszką w kształcie wstążki, z różowym kwarcem, marki Mooncreak Jewellery.